Automatyzacja procesów

Badamy potrzeby firm i we współpracy z nimi projektujemy rozwiązania spełniające ich wymagania. Posiadamy własną produkcję oraz serwis. Partnerskie relacje z klientami są dla nas kluczowym elementem udanej współpracy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy producentem rozwiązań i maszyn w zakresie automatyzacji. Specjalizujemy się w tworzeniu maszyn i systemów, które pozwalają zwiększać efektywność i konkurencyjność firm z wielu branż produkcyjnych. Projektowane rozwiązania opierają się na technologiach automatyzacyjnych, takich jak roboty przemysłowe czy internet rzeczy (IoT), co pozwala nam dostarczać innowacyjne narzędzia. Robotyzacja i automatyzacja produkcji znacząco poprawia jakość procesu, redukuje koszty i minimalizuje ryzyko błędów.

W zakresie identyfikacji obszarów wymagających optymalizacji, redukcji marnotrawstw oraz poprawy wydajności oferujemy usługę doradztwa i przeprowadzenia audytu procesów produkcyjnych i automatyzacji produkcji. Nasze podejście opiera się na dostarczaniu konkretnych, spersonalizowanych rozwiązań, które pozwalają naszym klientom osiągnąć doskonałość operacyjną.

Poza własną produkcją urządzeń, maszyn i systemów pełnimy również rolę System Integratora. Zajmujemy się harmonijnym łączeniem nowoczesnych technologii i dostarczamy urządzenia oraz wiedzę, dostosowane do indywidualnych potrzeb stanowiących rozwiązania problemów klientów, które jesteśmy w stanie dokładnie przeanalizować i poznać podczas audytu. Jako System Integrator zapewniamy naszym partnerom optymalizację procesów produkcyjnych oraz podniesienie efektywności produkcji.

Ikona - Automatyzacja produkcji

Automatyzacja produkcji

Odpowiednie zaprojektowanie systemów i produkcja maszyn pozwalają firmom na zwiększenie precyzji i wydajności, oszczędność zasobów i kosztów oraz wzrost konkurencyjności.

GIM jako System Integrator

Integracja systemów

Jesteśmy producentem maszyn produkcyjnych, łączących różnorodne technologie – integrujemy oraz optymalizujemy maszyny (własnej produkcji, te posiadane przez klientów lub urządzenia dostępne na rynku) łącząc je w spójny system.

Ikona - Maszyny montażowe

Maszyny montażowe

Dostarczane przez nas maszyny i systemy zapewniają precyzyjny, szybki montaż, minimalizując ryzyko błędów ludzkich. W połączeniu z audytem procesów, daje to zwiększoną efektywność, wyższą jakość produktów i obniżenie kosztów.

Ikona - Roboty przemysłowe

Roboty przemysłowe

Rozwiązania tego typu pozwalają zwiększyć wydajność, a integracja robotów przemysłowych w liniach produkcyjnych pomaga osiągnąć doskonałość operacyjną.

Ikona - Manipulatory produkcji GIM

Manipulatory

Automatyzacja linii produkcyjnych przy pomocy manipulatorów przekłada się na oszczędność czasu i obniżenie kosztów procesu.

Ikona - usługa audytów procesów produkcyjnych wykonywana przez GIM

Audyty procesów

Identyfikacja obszarów do optymalizacji oraz doradztwo techniczne w zakresie automatyzacji pozwala redukować marnotrawstwo, poprawiać wydajność pracy i jakość produktów.

pogadajmy o Twoich pomysłach

Chcesz sprawdzić czy Twój pomysł da się zrealizować?

Sprawdź, czy możemy Ci pomóc!

Co wyróżnia GIM?

Zaufanie, to coś na co trzeba sobie zasłużyć. Jako firma dbamy o wiele aspektów naszych działań, aby móc oferować najlepszą obsługę i budować wieloletnie relacje z partnerami biznesowymi. Wśród naszych wartości nasi partnerzy w szczególności doceniają:

Własna produkcja

Znacząca przewaga rynkowa polega na posiadaniu nowoczesnej hali produkcyjnej oraz doskonale wyposażonego parku maszynowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko projektować, ale także wytwarzać nasze rozwiązania wewnętrznie, zapewniając pełną kontrolę nad jakością i terminowością dostaw. Taka infrastruktura to gwarancja efektywności i dostarczania klientom spersonalizowanych rozwiązań.

Obsługa serwisowa

Realizujemy pełne spektrum usług serwisowych, które towarzyszą naszym rozwiązaniom w dziedzinie automatyzacji. Nasz serwis zapewnia klientom pewność, że ich maszyny będą działać sprawnie przez cały okres eksploatacji. Oferujemy szybkie interwencje naprawcze, regularne przeglądy i doradztwo techniczne. Nasza filozofia opiera się na długotrwałych relacjach z klientami, dostarczając im kompleksową opiekę serwisową i gwarantując nieprzerwane funkcjonowanie urządzeń.

Szkolenia operatorów

Poza dostarczeniem rozwiązań do Twojej firmy zapewniamy także rozwój kompetencji Twojego personelu. Nasza usługa szkoleń operatorów i pracowników utrzymania ruchu ma na celu zapewnić Twojej firmie wykorzystanie potencjału naszych maszyn w pełni. Oprócz szkoleń odbywających się tuż po montażu urządzenia, możemy zorganizować je w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie (np. w związku z rotacją pracowników). Nasze szkolenia pozwalają osiągnąć pełną kontrolę nad produkcją, jednocześnie minimalizując koszty i ryzyko przestojów.

Partnerstwo biznesowe

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i nie zapominamy o nim w momencie montażu urządzenia w Twojej firmie. Wysoka jakość posprzedażowej obsługi klienta oznacza, że jesteśmy z Wami na każdym etapie współpracy. Nasz zespół zapewnia wsparcie techniczne, dostarcza niezbędne części zamienne i prowadzi regularne przeglądy, aby zapewnić nieprzerwane działanie systemów. W związku z ciągłymi zmianami sytuacji na rynku, zawsze trzymamy rękę na pulsie i możemy wspólnie szybko zareagować na wszelkie wyzwania.

Checklista GIM - Przygotowanie firmy do automatyzacji i robotyzacji

Chcesz aby automatyzacja i robotyzacja procesów w Twojej firmie przebiegła bezproblemowo?

Pobierz checklistę »

Zobacz nasze realizacje:

Zaufali nam:

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz dodatkowych informacji o tym, w jakim zakresie możemy zautomatyzować Twoją produkcję? Chcesz sprawdzić, czy możemy pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów związanych z procesem produkcji?